WhatsApp
adisyo ile dakikalar içinde pos sisteminizi açın!
+90 (216) 706 06 24
ya da
Cafe Restoranınız için E-Dönüşüm Süreçlerini Kolayca Başlatın!

Cafe Restoranınız için E-Dönüşüm Süreçlerini Kolayca Başlatın!

Adisyo ile e-dönüşüm süreci boyunca ihtiyaç duyduğunuz tüm entegrasyonları yaparak zaman ve maliyetten tasarruf edin.

Neden E-Dönüşüm Sürecini Başlatmalıyım ?

Maliyet Tasarrufu

e-Dönüşüm kağıt kullanımını azaltır, böylece kağıt ve depolama maliyetlerinde büyük tasarruf sağlar. Bu, aynı zamanda çevreye de katkıda bulunarak binlerce ağacın kesilmesini önler.

Operasyonel Verimlilik

Elektronik belgelerin hızlı ve kolay bir şekilde alıcıya ulaşması, tasarruf sağlar. Dijital ortamda hızlı düzeltmeler mümkündür, bu da iş süreçlerini daha verimli hale getirir.

İş Sürecinde Kolaylık

e-Dönüşüm belli başlı iş süreçlerini kolaylaştırır, çalışanların zamandan tasarruf etmelerini sağlar ve daha stratejik işlere odaklanmalarına olanak tanır.

Hız ve Güvenlik

e-Dönüşüm uygulamaları, ticari işlemleri daha hızlı ve güvenli hale getirir. e-Fatura, e-Arşiv ve e-Adisyon gibi çözümler, işlemlerin hızlı, güvenli ve hatasız yapılmasını sağlar.

Rekabet Avantajı

Dijitalleşme süreci, işletmelerin GİB standartlarına uyum sağlamalarını ve rekabet avantajı elde etmelerini sağlar.

Yasal Uyum ve Kolaylık

e-Dönüşüm, işletmelerin yasal gerekliliklere uyumunu kolaylaştırır ve mali raporlamada doğruluk sağlar.

Maliyetleri Azalt, Verimliliği Arttır

e-Dönüşüm ile işletmenizin mali yükünü hafifletin. Adisyo ile bu dönüşümü kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleştirin.
Maliyetleri Azalt, Verimliliği Arttır
İş Süreçlerinizi Hızlandırın

İş Süreçlerinizi Hızlandırın

e-Dönüşüm operasyonel verimliliğinizi arttırarak çalışanlarınızın fatura ve benzeri operasyonel işlerle daha az vakit kaybetmesini sağlar.

Tüm Siparişlerinizi Tek Ekrandan Kolayca Yönetin

Daha fazla bilgi için sizi hemen arayalım!

Kullanıcı Yorumları

Adisyo kullanıcıları neler söylediler?

yorumyorum

Adisyo ile online platformların takılmasından ötürü entegrasyonları sayesinde tanışmıştık. Sipariş alma sürecinden, teslim etme sürecine kadar; hazır olan siparişler, hangi kuryenin hangi pakete gideceği, ödeme alma yöntemiyle kuryelerin doğru, eksiksiz siparişleri kapatabilmesi, tüm platform siparişlerini tek bir yerden yönetme özgürlüğü gibi sayısız kolaylıkla tanıştırdı bizi.

yorumyorum
Corner Pizza

Ali Tepecik

yorumyorum

Yaklaşık 7 senedir Adisyo ile çalışıyoruz. Hatta Adisyo’yu, kullandığımız otel yönetim sistemine de entegre ettirdik, otel misafirlerimizin ekstreleri direkt hesaplarına gidiyor. Çok memnunuz. Gerektiğinde bizim için özel raporlar dahi oluşturuyorlar. Kesinlikle tavsiye ederiz.

yorumyorum
Vira Demir Otel

yorumyorum

Piyasadaki pek çok program arasından, Adisyo’yu seçtik. Hem makul ücretlendirmesi hemde çoklu şube yönetim kontrolünün rahat olması Adisyo’yu daha çok sevmemize sebep oldu. Bununla birlikte her aradığımda anlık destek aldığım süper hızlı bir teknik ekip var karşımda. Adisyo ile yola devam.

yorumyorum
4Bros Burger

Ata Ayyıldız

yorumyorum

Adisyo öncesinde şubelere ürün ekleme, çıkarma, fiyat değişikliği gibi işlemleri, tüm şubeler için tek tek yapmak zorunda olduğumuzdan günlerce sürebiliyordu. Adisyo ile birlikte tüm süreçlerimiz kolaylaştı. Dakikalar içinde yeni bir şubeyi sipariş alımına hazır duruma getiriyor, fiyat güncellemelerini yapıyor, menümüze yeni eklenen bir ürünü dilediğimiz şubelere aktarabiliyoruz.

yorumyorum
Gurme Mutfak

Soner Toklu

yorumyorum

Adisyo ile 30’dan farklı markamızın satışlarını verimli bir şekilde yönetebilirken, sunduğu kullanıcı dostu raporlar ile şube, marka, ürün bazında satış analizlerimizi kolayca yapabiliyoruz.

yorumyorum
Zest

Masis Erekli

yorumyorum

Adisyo'nun şubeli işletmeler için sunduğu merkezi yönetim modülü ile merkez-şube arasındaki ürün alışverişini kusursuz şekilde yöneterek kayıp kaçak durumlarını ortadan kaldırıyoruz. Raporlama sistemi sayesinde tüm şubelerimizi tek bir hesap üzerinden yönetiyor, karşılaştırmalı şube raporlarını aynı ekran üzerinde kolayca gözlemleyebiliyoruz. Teşekkürler Adisyo...

yorumyorum
Hızlı Burger

İrfan Şayir

yorumyorum

Lavantalı Konak olarak İzmir Seferihisar’da butik otel hizmeti veriyoruz. Otel bünyesinde dışarıdan gelen misafirlerimizi de ağırladığımız aktif ve işlek bir restoranımız var. Restoranımızda Adisyo’yu kullanıyoruz, stoklarımızı ve kasayı Adisyo üzerinden takip ediyoruz. Adiyo’yu otel yazılımımız ile de entegre ettik, restoranımızı kullanan otel misafirlerimizin hesapları otomatik olarak otel yazılımına düşüyor. Destek ekibinin çözüm odaklı yaklaşımından ve sektör dinamiklerini takip eden yazılım geliştirme ekibinin çalışmalarından son derece memnunuz.

yorumyorum
Lavantalı Konak

Utku Dinç

Sıkça Sorulan Sorular

Aklınıza Takılan Soruları Cevaplamak için Buradayız!

Cafe-restoranım için e-Fatura kullanımı zorunlu mu?

Eğer cafe-restoranınızın 2018 veya 2019 hesap dönemleri brüt satış hasılatı 5 Milyon TL ve üzerindeyse, e-Fatura kullanımı zorunludur. Bu, işlemlerinizi hızlandırır ve müşteri memnuniyetini arttırır.

Zincir işletmeler, her bir şube için ayrı ayrı e-Fatura entegrasyonu yapabilir veya merkezi bir sistem üzerine tüm şubeleri kapsayacak şekilde entegrasyon sağlayabilir. Bu süreç için bir e-Fatura uygulama sağlayıcısıyla çalışmak en verimli yol olacaktır.

Eğer işletmeniz e-Fatura kullanıyorsa, e-Arşiv Fatura kullanımı da zorunludur. Bu, e-Fatura sistemine kayıtlı olmayan müşterilere elektronik fatura göndermenizi sağlar.

Evet, e-Fatura kullanıcıları ve belirli bir ciroyu aşan işletmeler için e-İrsaliye kullanımı zorunludur. Zincir işletmeler arası ürün sevkiyatı için e-İrsaliye, işlemleri basitleştirir ve hızlandırır.

e-Adisyon sistemi, müşteri hizmet süreçlerinizi dijitalleştirerek daha hızlı ve hatasız bir hizmet sunmanızı sağlar. Henüz zorunlu değildir; ancak, işletmenizin hizmet kalitesini artırmak için değerlendirilmesi önlenir.

İletişim
Özellikler
Hakkımızda
Sözleşmeler
İş Ortaklığı
Kaynaklar
İş Ortaklığı
Kaynaklar
İletişim
Sosyal Medya
app store adisyo
play store adisyo
Copyright © Adisyo 2023. Tüm Hakları Saklıdır
Google
5,0
yerli üretim adisyo