WhatsApp
adisyo ile dakikalar içinde pos sisteminizi açın!
+90 (216) 706 06 24
ya da
Adisyo QR Menü ile Kağıt Masraflarından Kurtulun ve Gelirinizi Arttırın!

Adisyo QR Menü ile Kağıt Masraflarından Kurtulun ve Gelirinizi Arttırın!

Adisyo'nun sunduğu dijital menü özelliği sayesinde, klasik kâğıt menülerin baskı maliyetlerinden ve süreçlerinden kurtulabilirsiniz. Artık menülerinizi basmak için zaman ve para harcamanıza gerek kalmaz.

Adisyo Dijital Menü & QR Kod Menü Sistemi

Adisyo dijital menü, işletmenize maliyet ve zaman tasarrufu sağlarken, aynı zamanda daha esnek ve güncel bir menü sunmanızı sağlar. Böylece müşteri memnuniyeti artar ve işletmenizin rekabet gücü yükselir.

Adisyo QR Menü ile Müşterilerinizi Memnun Ederek Gelirinizi Arttırın

Dijital menü kullanımı, işletmenizin esnekliğini ve hızını artırır. Örneğin, yeni bir ürün eklemek veya mevcut bir ürünün fiyatını değiştirmek istediğinizde, hemen yönetim paneline girerek bu değişiklikleri yapabilirsiniz. Böylece müşterilere her zaman güncel ve doğru bilgiler sunabilirsiniz.
Adisyo QR Menü ile Müşterilerinizi Memnun Ederek Gelirinizi Arttırın
Adisyo Dijital Menü & QR Kod Menü ile Tüm Hizmetleriniz Anlaşılır ve Kusursuz Olsun

Adisyo Dijital Menü & QR Kod Menü ile Tüm Hizmetleriniz Anlaşılır ve Kusursuz Olsun

Adisyo yönetim panelinde, ürünlerinizi kolaylıkla düzenleyebilirsiniz. Menünüzdeki ürünleri ekleyebilir, çıkarabilir, fiyatlarını güncelleyebilir ve görsellerini değiştirebilirsiniz. Bu işlemi yapmak için sadece birkaç dakikanızı ayırmanız yeterli olacaktır.

Daha Çekici ve Zengin Dijital Menüler

Dijital menüler aynı zamanda görsel açıdan da daha çekici olabilir. Ürünlerinizin fotoğraflarını, açıklamalarını ve videolarını ekleyebilirsiniz. Bu şekilde, müşterilere daha etkileyici bir deneyim sunabilir ve ürünlerinizi daha çekici hale getirebilirsiniz.
Daha Çekici ve Zengin Dijital Menüler

QR Kod Menü & Karekod Menü Gelişmiş Özellikler

QR Kod & Karekod Tarama

Menünüzü müşterilerinize karekod yardımıyla sunarak hizmet kalitenizi geliştirin, müşterilerinizi memnun ederek gelirinizi arttırın.

Kolay Sipariş Verme

Dijital menü sayesinde ürünlerinizi müşterilerinize daha ayrıntılı şekilde tanıtarak, hızlı ve kolay sipariş vermelerini sağlayabilirsiniz.

Sürekli Güncel Menü

Dijital menüler, istenildiği anda güncellenir ve müşterilere en güncel ürünleri sunar.

QR Menü & Dijital Menü Avantajları Nelerdir?

Hızlı ve Kolay Erişim

Adisyo QR menü ile müşterilerinize daha hızlı ve daha hijyenik bir sipariş verme deneyimi sunun.

Daha Hijyenik

Dijital (karekod) menüler, müşterilerinize klasik, fiziksel bir menüyü elle tutma ve okuma sürecini ortadan kaldırarak, daha hijyenik bir sipariş verme deneyimi sunar.

Güncellenebilirlik

QR menüler, istenildiği an güncellenebilir. Böylece müşterilerinize en güncel ürünlerinizi sunabilir, klasik menülere kıyasla çok daha iyi bir deneyim yaşatabilirsiniz.

QR Menü ile Ürünlerinizi Düzenli ve Etkileyici Şekilde Müşterilerinize Sunun

Daha fazla bilgi için sizi hemen arayalım!

Kullanıcı Yorumları

Adisyo kullanıcıları neler söylediler?

yorumyorum

Adisyo ile online platformların takılmasından ötürü entegrasyonları sayesinde tanışmıştık. Sipariş alma sürecinden, teslim etme sürecine kadar; hazır olan siparişler, hangi kuryenin hangi pakete gideceği, ödeme alma yöntemiyle kuryelerin doğru, eksiksiz siparişleri kapatabilmesi, tüm platform siparişlerini tek bir yerden yönetme özgürlüğü gibi sayısız kolaylıkla tanıştırdı bizi.

yorumyorum
Corner Pizza

Ali Tepecik

yorumyorum

Yaklaşık 7 senedir Adisyo ile çalışıyoruz. Hatta Adisyo’yu, kullandığımız otel yönetim sistemine de entegre ettirdik, otel misafirlerimizin ekstreleri direkt hesaplarına gidiyor. Çok memnunuz. Gerektiğinde bizim için özel raporlar dahi oluşturuyorlar. Kesinlikle tavsiye ederiz.

yorumyorum
Vira Demir Otel

yorumyorum

Piyasadaki pek çok program arasından, Adisyo’yu seçtik. Hem makul ücretlendirmesi hemde çoklu şube yönetim kontrolünün rahat olması Adisyo’yu daha çok sevmemize sebep oldu. Bununla birlikte her aradığımda anlık destek aldığım süper hızlı bir teknik ekip var karşımda. Adisyo ile yola devam.

yorumyorum
4Bros Burger

Ata Ayyıldız

yorumyorum

Adisyo öncesinde şubelere ürün ekleme, çıkarma, fiyat değişikliği gibi işlemleri, tüm şubeler için tek tek yapmak zorunda olduğumuzdan günlerce sürebiliyordu. Adisyo ile birlikte tüm süreçlerimiz kolaylaştı. Dakikalar içinde yeni bir şubeyi sipariş alımına hazır duruma getiriyor, fiyat güncellemelerini yapıyor, menümüze yeni eklenen bir ürünü dilediğimiz şubelere aktarabiliyoruz.

yorumyorum
Gurme Mutfak

Soner Toklu

yorumyorum

Adisyo ile 30’dan farklı markamızın satışlarını verimli bir şekilde yönetebilirken, sunduğu kullanıcı dostu raporlar ile şube, marka, ürün bazında satış analizlerimizi kolayca yapabiliyoruz.

yorumyorum
Zest

Masis Erekli

yorumyorum

Adisyo'nun şubeli işletmeler için sunduğu merkezi yönetim modülü ile merkez-şube arasındaki ürün alışverişini kusursuz şekilde yöneterek kayıp kaçak durumlarını ortadan kaldırıyoruz. Raporlama sistemi sayesinde tüm şubelerimizi tek bir hesap üzerinden yönetiyor, karşılaştırmalı şube raporlarını aynı ekran üzerinde kolayca gözlemleyebiliyoruz. Teşekkürler Adisyo...

yorumyorum
Hızlı Burger

İrfan Şayir

yorumyorum

Lavantalı Konak olarak İzmir Seferihisar’da butik otel hizmeti veriyoruz. Otel bünyesinde dışarıdan gelen misafirlerimizi de ağırladığımız aktif ve işlek bir restoranımız var. Restoranımızda Adisyo’yu kullanıyoruz, stoklarımızı ve kasayı Adisyo üzerinden takip ediyoruz. Adiyo’yu otel yazılımımız ile de entegre ettik, restoranımızı kullanan otel misafirlerimizin hesapları otomatik olarak otel yazılımına düşüyor. Destek ekibinin çözüm odaklı yaklaşımından ve sektör dinamiklerini takip eden yazılım geliştirme ekibinin çalışmalarından son derece memnunuz.

yorumyorum
Lavantalı Konak

Utku Dinç

Sıkça Sorulan Sorular

Aklınıza Takılan Soruları Cevaplamak için Buradayız!

QR menü (Dijital Menü) nedir?

Adisyo QR Men özelliği, müşterilerinizin mobil uygulama indirmelerine gerek kalmadan, masadaki QR kodu tarayarak ürünlerinize hızlıca erişmelerini sağlar. Bu sayede, müşterilerinizin kolaylıkla menünüze göz atması ve tercih ettikleri ürünleri sipariş vermeleri sağlanır.

Restoran Programı Adisyo QR Menü özelliği ile müşterileriniz kendi cep telefonlarından sipariş oluşturabilirler. Müşteriler, QR kodu tarayarak menüye erişebilir ve tercih ettikleri ürünleri seçebilirler. Sipariş otomatik olarak işletmenizin onayından geçer ve mutfağa iletilir.

Adisyo Dijital Menü ile tüm masalarınıza özel karekod olu şturabilir ve çıktısını alarak masalarınıza sabitleyebilirsiniz. Restoran Adisyon Sistemi Adisyo sayesinde müşterileriniz, karekodu cep telefonlarıyla tarayarak ilgili masanın sipariş sayfasına yönlendirilir.

Adisyo QR Menü, müşterilerinizin kendi cep telefonlarından kolayca hesap istemelerini sağlayan "Hesap İste" seçeneğini sunmaktadır. Bu özellik sayesinde müşterileriniz, ödeme işlemini hızlı ve pratik bir şekilde yapabilirler. Cafe & Restaurant lokanta sipariş sistemiAdisyo ile uzun sipariş ve hesap kuyruklarının oluşmasını engelleyerek müşterilerin taleplerine hızlı bir şekilde cevap verebilirsiniz.

Adisyo QR Menü, müşterilerinizin kendi cep telefonlarından kolayca hesap istemelerini sağlayan "Hesap İste" seçeneğini sunmaktadır. Bu özellik sayesinde müşterileriniz, ödeme işlemini hızlı ve pratik bir şekilde yapabilirler. Adisyo ile uzun sipariş ve hesap kuyruklarının oluşmasını engelleyerek müşterilerin taleplerine hızlı bir şekilde cevap verebilirsiniz.

İletişim
Özellikler
Hakkımızda
Sözleşmeler
İş Ortaklığı
Kaynaklar
İş Ortaklığı
Kaynaklar
İletişim
Sosyal Medya
app store adisyo
play store adisyo
Copyright © Adisyo 2023. Tüm Hakları Saklıdır
Google
5,0
yerli üretim adisyo