WhatsApp
adisyo ile dakikalar içinde pos sisteminizi açın!
+90 (216) 706 06 24
ya da
Garson Çağrı Sistemi ile Personel Yönetimini Etkin Hale Getirin

Garson Çağrı Sistemi ile Personel Yönetimini Etkin Hale Getirin

Adisyo Garson Çağrı Sistemi müşteri isteklerine zamanında cevap verebilmenizi sağlar, personel yönetimini etkin hale getirir ve işletmenizin verimliliğini artırır. Bu sayede, müşteri memnuniyetini sağlarken aynı zamanda işletmenizin büyümesine katkıda bulunabilirsiniz.

Garson Çağrı Sitemi

Adisyo Garson Çağrı Sistemi, işletmenizdeki müşteri isteklerine hızlı ve doğru bir şekilde cevap verebilmeniz için etkili bir araçtır. Bu sistem sayesinde müşteriler, isteklerini kolaylıkla iletebilir ve garsonlarınız bu çağrılara anında yanıt verebilir.

Müşteri Memnuniyetini Arttırın!

Adisyo Garson Çağrı Sistemi, işletmenizdeki uzun sipariş ve hesap kuyruklarını önlemek için etkili bir çözümdür. Müşterilerin siparişlerini hızlı bir şekilde iletebilmesi ve garsonların bu çağrılara anında yanıt verebilmesini sağlar. Bu da hem müşterilerin bekleme sürelerini azaltır hem de işletmenizin hızlı hizmet sunma yeteneğini artırır. Zamanında teslim edilen siparişler, müşteri memnuniyetini artırır ve sadık müşterilerin oluşmasına katkıda bulunur.
Müşteri Memnuniyetini Arttırın!
Efektif Çalışma Yürütün!

Efektif Çalışma Yürütün!

Adisyo Garson Çağrı Sistemi, garsonlarınızın masalar arasında dolaşması gerekliliğini ortadan kaldırarak işletmenizin verimliliğini artırır. Müşteriler, cep telefonlarından "Garson Çağır" butonunu kullanarak garsona ihtiyaç duyduklarını bildirebilirler. Bu da müşterilerinizin bekleme sürelerini azaltır ve memnuniyetlerini artırır. Adisyo Garson Çağrı Sistemi sayesinde müşterilerinizi bekletmeye son verir ve daha hızlı hizmet sunarak müşteri deneyimini iyileştirirsiniz.

Adisyo Garson Çağrı Sistemi ile Daha Hızlı Hizmet Sunarak Müşteri Deneyimini İyileştirin

Daha fazla bilgi için sizi hemen arayalım!

Kullanıcı Yorumları

Adisyo kullanıcıları neler söylediler?

yorumyorum

Adisyo ile online platformların takılmasından ötürü entegrasyonları sayesinde tanışmıştık. Sipariş alma sürecinden, teslim etme sürecine kadar; hazır olan siparişler, hangi kuryenin hangi pakete gideceği, ödeme alma yöntemiyle kuryelerin doğru, eksiksiz siparişleri kapatabilmesi, tüm platform siparişlerini tek bir yerden yönetme özgürlüğü gibi sayısız kolaylıkla tanıştırdı bizi.

yorumyorum
Corner Pizza

Ali Tepecik

yorumyorum

Yaklaşık 7 senedir Adisyo ile çalışıyoruz. Hatta Adisyo’yu, kullandığımız otel yönetim sistemine de entegre ettirdik, otel misafirlerimizin ekstreleri direkt hesaplarına gidiyor. Çok memnunuz. Gerektiğinde bizim için özel raporlar dahi oluşturuyorlar. Kesinlikle tavsiye ederiz.

yorumyorum
Vira Demir Otel

yorumyorum

Piyasadaki pek çok program arasından, Adisyo’yu seçtik. Hem makul ücretlendirmesi hemde çoklu şube yönetim kontrolünün rahat olması Adisyo’yu daha çok sevmemize sebep oldu. Bununla birlikte her aradığımda anlık destek aldığım süper hızlı bir teknik ekip var karşımda. Adisyo ile yola devam.

yorumyorum
4Bros Burger

Ata Ayyıldız

yorumyorum

Adisyo öncesinde şubelere ürün ekleme, çıkarma, fiyat değişikliği gibi işlemleri, tüm şubeler için tek tek yapmak zorunda olduğumuzdan günlerce sürebiliyordu. Adisyo ile birlikte tüm süreçlerimiz kolaylaştı. Dakikalar içinde yeni bir şubeyi sipariş alımına hazır duruma getiriyor, fiyat güncellemelerini yapıyor, menümüze yeni eklenen bir ürünü dilediğimiz şubelere aktarabiliyoruz.

yorumyorum
Gurme Mutfak

Soner Toklu

yorumyorum

Adisyo ile 30’dan farklı markamızın satışlarını verimli bir şekilde yönetebilirken, sunduğu kullanıcı dostu raporlar ile şube, marka, ürün bazında satış analizlerimizi kolayca yapabiliyoruz.

yorumyorum
Zest

Masis Erekli

yorumyorum

Adisyo'nun şubeli işletmeler için sunduğu merkezi yönetim modülü ile merkez-şube arasındaki ürün alışverişini kusursuz şekilde yöneterek kayıp kaçak durumlarını ortadan kaldırıyoruz. Raporlama sistemi sayesinde tüm şubelerimizi tek bir hesap üzerinden yönetiyor, karşılaştırmalı şube raporlarını aynı ekran üzerinde kolayca gözlemleyebiliyoruz. Teşekkürler Adisyo...

yorumyorum
Hızlı Burger

İrfan Şayir

yorumyorum

Lavantalı Konak olarak İzmir Seferihisar’da butik otel hizmeti veriyoruz. Otel bünyesinde dışarıdan gelen misafirlerimizi de ağırladığımız aktif ve işlek bir restoranımız var. Restoranımızda Adisyo’yu kullanıyoruz, stoklarımızı ve kasayı Adisyo üzerinden takip ediyoruz. Adiyo’yu otel yazılımımız ile de entegre ettik, restoranımızı kullanan otel misafirlerimizin hesapları otomatik olarak otel yazılımına düşüyor. Destek ekibinin çözüm odaklı yaklaşımından ve sektör dinamiklerini takip eden yazılım geliştirme ekibinin çalışmalarından son derece memnunuz.

yorumyorum
Lavantalı Konak

Utku Dinç

Sıkça Sorulan Sorular

Aklınıza Takılan Soruları Cevaplamak için Buradayız!

Garson Çağrı Sistemi nedir?

Adisyo Garson Çağrı Sistemi müşterilerinizin kendi cep telefonlarıyla garsonlara kolayca ulaşmalarını sağlayan bir sistemdir. Bu sayede garsonlarınızın masalarda dolaşması gerekmez, müşterilerin garson bulma sorunu ortadan kalkar.

Adisyo Garson Çağrı Sistemi, işletmenizde uzun sipariş ve hesap kuyrukları oluşmasını engeller, müşteri isteklerine zamanında cevap verebilmenizi sağlar. Zamanında teslim edilen siparişler sayesinde sadık müşteriler oluşur, işletmenizin verimliliği artar.

Adisyo Garson Çağrı Sisteminde müşterilerin masalarda yer alan QR kodu tarayarak garsonlara ulaşmaları mümkündür. Müşterilerinizden iletilen talepler garsonlara bildirim olarak iletilir. Böylece garsonlar, müşterilerin taleplerini hızlı bir şekilde karşılayabilirler.

İletişim
Özellikler
Hakkımızda
Sözleşmeler
İş Ortaklığı
Kaynaklar
İş Ortaklığı
Kaynaklar
İletişim
Sosyal Medya
app store adisyo
play store adisyo
Copyright © Adisyo 2023. Tüm Hakları Saklıdır
Google
5,0
yerli üretim adisyo