WhatsApp
adisyo ile dakikalar içinde pos sisteminizi açın!
+90 (216) 706 06 24
ya da
Hızlı ve Kurulum Gerektirmeyen Cafe & Restoran Sipariş Sistemi

Hızlı ve Kurulum Gerektirmeyen Cafe & Restoran Sipariş Sistemi

Adisyo, işletmenizdeki tüm operasyonları tüm mobil cihazlar ile yönetebileceğiniz Cafe & Restaurant sipariş sistemidir. Binlerce işletmenin tercih ettiği restaurant otomasyon sistemi Adisyo; eğitim ve kurulum gerektirmeden üye olur, ürünlerinizi tanımlar ve dakikalar içinde sipariş almaya başlarsınız.

adisyo referansları moston.png
adisyo referansları mantimia.png
adisyo referansları barbacoa.png
adisyo referansları handson.png
adisyo referansları cafe-sabor.png

Restaurant & Cafe'ler İçin Bir POS Sisteminden Fazlası

Restoran Pos Sistemi Adisyo ile sipariş sürecinden ödeme sonrasına kadar tüm operasyonlarınızı tek sistem üzerinden sorunsuz şekilde yürütebilirsiniz. Sipariş ve hesap alma operasyonlarınızı hızlandırabilir, personel kaynaklı hataları minimum seviyeye indirebilirsiniz. Böylece yapmış olduğunuz yatırım, müşteri memnuniyeti ve kazanç olarak size geri döner.

Dijital Menü

Adisyo ile klasik kâğıt menülerdeki baskı maliyetlerinden kurtulun, müşterilerinizi memnun ederek gelirinizi arttırın. Adisyo QR Menü, işletmenize maliyet ve zaman tasarrufu sağlarken, aynı zamanda daha esnek ve güncel bir menü sunmanızı sağlar.

Stok ve Maliyet Yönetimi

Adisyo Stok Yönetimi, ürün stoklarınızı daha etkin şekilde yönetmenize yardımcı olur. Bu sayede, stokta kalmayan ürünlerle ilgili sorunları azaltabilir, tedarik süreçlerini optimize edebilir ve maliyetleri kontrol altında tutabilirsiniz.

Mutfak Yönetimi

Adisyo Mutfak Yönetim Sistemi ile siparişin alındığı ilk andan hazırlanıp müşteriye ulaşmasına kadar olan tüm süreci kolayca yönetin, verimliliği arttırarak, müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarın.

Gelişmiş Entegrasyonlar

Adisyo, Yemek Sepeti, Getir, Trendyol, Migros, Fuudy ve daha birçok teslimat kanalı ile entegre durumdadır. Siz de bu entegrasyonlardan faydalanarak işletmenizin büyümesini destekleyebilir, operasyonlarınızı kolaylaştırabilir ve daha geniş bir müşteri kitlesine ulaşabilirsiniz.

Cari Müşteri Yönetimi

Adisyo'nun Cari Hesap Modülü ile gecikmeli ödemeleri takip edebilir ve müşterilerinizin bakiyelerini güncel olarak görüntüleyebilirsiniz. Böylece, finansal durumunuzu daha iyi yönetebilir ve tahsilat süreçlerinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

Raporlama ve Analiz

Adisyo, işletmenizin ödemelerini, ürün satışlarını, stoklarını ve daha birçok önemli detayı anlaşılır raporlar ile ölçebilmenize olanak sağlar. Bu raporlar işletme performansını izlemenize, verimlilik ve karlılık açısından değerlendirme yapmanıza yardımcı olur.

Zincir İşletme Yönetimi

Adisyo Merkezi Yönetim modülü ile işletmenizin bütün şubelerini tek bir noktadan kolayca yönetebilir, böylece sorunları hızlı bir şekilde tespit edebilir ve işletmenizin genel performansını maksimize edebilirsiniz.

Garson Çağrı Sistemi

Adisyo Garson Çağrı Sistemi, işletmenizin operasyonlarını daha verimli hale getirerek garsonlarınızın sipariş almasını, düzenlemesini ve takibini kolaylaştırır. Zamanında teslim edilen siparişler sayesinde sadık müşteriler oluşur, işletmenizin verimliliği artar.

Donanım

Adisyo POS sisteminin esnek yapısı ile işletmenizi istediğiniz herhangi bir cihaz üzerinden yönetin. Tabletler, akıllı telefonlar, bilgisayarlar...

İşletmenizin Tüm İhtiyaçlarını Adisyo ile Yönetin

Cafe, restoran, lokanta özetle işletmenizin gücünü artıracak, müşteri memnuniyetini geliştirecek ve hizmetlerinizi kolayca sunmanızı sağlayacak özellikleri sizin için tek bir restaurant adisyon programında topladık.

Dijital Menü

Adisyo QR menü, ürünlerinizi düzenli, anlaşılır ve etkileyici şekilde müşterilerinize sunmanıza yardımcı olur. Hizmet kalitenizi geliştirin, müşterilerinizi memnun ederek gelirinizi arttırın.

Adisyo Stok Yönetim Modülü ile ürünlerinizin miktarını ve hareketlerini anlık takip edin. Doğru ve etkili stok yönetimi ile işletmenizin maliyetlerini azaltın, müşteri memnuniyetini arttırarak satışlarınızı optimize edin.

Adisyo Mutfak Yönetim Sistemi ile siparişlerin hızlı bir şekilde mutfak ekibine iletilmesini sağlayın. Böylece iletişim hatalarını minimuma indirin, siparişlerin doğru ve zamanında hazırlanmasını sağlayarak müşterilerinize kaliteli hizmet sunun.

Adisyo, Yemek Sepeti, Getir, Trendyol, Migros, Fuudy ve daha birçok teslimat kanalı ile entegre durumdadır. Siz de bu entegrasyonlardan faydalanarak işletmenizin büyümesini destekleyebilir, operasyonlarınızı kolaylaştırabilir ve daha geniş bir müşteri kitlesine ulaşabilirsiniz.

Adisyo'nun Cari Hesap özelliği, müşterilerinizle olan ilişkilerinizi düzenli ve etkili bir şekilde yönetmenize olanak tanırken, ödeme ve tahsilat süreçlerinizi kolaylaştırır. İşletmenizin finansal kontrolünü artırır ve müşteri memnuniyetini geliştirmenize yardımcı olur.

İşletmenizin Tüm İhtiyaçlarını Adisyo ile Yönetin

Entegrasyonlar

Basit ve kullanımı kolay arayüz ile ihtiyacınız olan tüm özellikler tek bir platformda

adisyo entegrasyonları
adisyo entegrasyonları
adisyo entegrasyonları
adisyo entegrasyonları
adisyo entegrasyonları
adisyo entegrasyonları
adisyo entegrasyonları
adisyo entegrasyonları
adisyo entegrasyonları
adisyo entegrasyonları
adisyo entegrasyonları
adisyo entegrasyonları
adisyo entegrasyonları

Kullanıcı Yorumları

Adisyo kullanıcıları neler söylediler?

yorumyorum

Adisyo ile online platformların takılmasından ötürü entegrasyonları sayesinde tanışmıştık. Sipariş alma sürecinden, teslim etme sürecine kadar; hazır olan siparişler, hangi kuryenin hangi pakete gideceği, ödeme alma yöntemiyle kuryelerin doğru, eksiksiz siparişleri kapatabilmesi, tüm platform siparişlerini tek bir yerden yönetme özgürlüğü gibi sayısız kolaylıkla tanıştırdı bizi.

yorumyorum
Corner Pizza

Ali Tepecik

yorumyorum

Yaklaşık 7 senedir Adisyo ile çalışıyoruz. Hatta Adisyo’yu, kullandığımız otel yönetim sistemine de entegre ettirdik, otel misafirlerimizin ekstreleri direkt hesaplarına gidiyor. Çok memnunuz. Gerektiğinde bizim için özel raporlar dahi oluşturuyorlar. Kesinlikle tavsiye ederiz.

yorumyorum
Vira Demir Otel

yorumyorum

Piyasadaki pek çok program arasından, Adisyo’yu seçtik. Hem makul ücretlendirmesi hemde çoklu şube yönetim kontrolünün rahat olması Adisyo’yu daha çok sevmemize sebep oldu. Bununla birlikte her aradığımda anlık destek aldığım süper hızlı bir teknik ekip var karşımda. Adisyo ile yola devam.

yorumyorum
4Bros Burger

Ata Ayyıldız

yorumyorum

Adisyo öncesinde şubelere ürün ekleme, çıkarma, fiyat değişikliği gibi işlemleri, tüm şubeler için tek tek yapmak zorunda olduğumuzdan günlerce sürebiliyordu. Adisyo ile birlikte tüm süreçlerimiz kolaylaştı. Dakikalar içinde yeni bir şubeyi sipariş alımına hazır duruma getiriyor, fiyat güncellemelerini yapıyor, menümüze yeni eklenen bir ürünü dilediğimiz şubelere aktarabiliyoruz.

yorumyorum
Gurme Mutfak

Soner Toklu

yorumyorum

Adisyo ile 30’dan farklı markamızın satışlarını verimli bir şekilde yönetebilirken, sunduğu kullanıcı dostu raporlar ile şube, marka, ürün bazında satış analizlerimizi kolayca yapabiliyoruz.

yorumyorum
Zest

Masis Erekli

yorumyorum

Adisyo'nun şubeli işletmeler için sunduğu merkezi yönetim modülü ile merkez-şube arasındaki ürün alışverişini kusursuz şekilde yöneterek kayıp kaçak durumlarını ortadan kaldırıyoruz. Raporlama sistemi sayesinde tüm şubelerimizi tek bir hesap üzerinden yönetiyor, karşılaştırmalı şube raporlarını aynı ekran üzerinde kolayca gözlemleyebiliyoruz. Teşekkürler Adisyo...

yorumyorum
Hızlı Burger

İrfan Şayir

yorumyorum

Lavantalı Konak olarak İzmir Seferihisar’da butik otel hizmeti veriyoruz. Otel bünyesinde dışarıdan gelen misafirlerimizi de ağırladığımız aktif ve işlek bir restoranımız var. Restoranımızda Adisyo’yu kullanıyoruz, stoklarımızı ve kasayı Adisyo üzerinden takip ediyoruz. Adiyo’yu otel yazılımımız ile de entegre ettik, restoranımızı kullanan otel misafirlerimizin hesapları otomatik olarak otel yazılımına düşüyor. Destek ekibinin çözüm odaklı yaklaşımından ve sektör dinamiklerini takip eden yazılım geliştirme ekibinin çalışmalarından son derece memnunuz.

yorumyorum
Lavantalı Konak

Utku Dinç

Müşterilerimizin Hikayelerine Göz Atın!

Başlangıç Paketi

388₺/ay'dan
başlayan fiyatlarla

Uygun maliyetli, basit ve kullanımı kolay Bulut Tabanlı Pos Sistemi Adisyo'ya eğitim ve kurulum gerektirmeden üye olur, ürünlerinizi tanımlar ve dakikalar içinde sipariş almaya başlarsınız.

71₺’den başlayan fiyatlarla İşinize Değer Katacak Entegrasyonlar

İşletmenize uygun çözümü seçebilirsiniz.

Donanıma mı ihtiyacınız var?

Yeni nesil donanım çözümleriyle işlerinizi kolaylaştırın.

Adisyo Blog

Restoran ve Cafe

İşletme sahibi olmak isteyen birçok kişi, cafe, lokanta veya restoran açmak ister.

Yemek

POS sistemleri, cafe, restoran gibi işletmelerin müşterilerden alacakları ödemeleri kredi kartı, banka kartı veya diğer elektronik ödeme yöntemleri ile kabul etmelerine olanak sağlar.

Restoran ve Cafe

Soslar yemeğinize şüphesiz değer katar. Bir yemeği kremsi, daha sulu hale getirir ve esas olarak temel bileşenlere lezzet verir.

Sıkça Sorulan Sorular

Aklınıza Takılan Soruları Cevaplamak için Buradayız!

Restoran Cafe Otomasyon Sistemi nedir?

Restoran Cafe Otomasyon Sistemi, işletmenizin masa, gel-al ve paket siparişlerini tek bir panelden yönetebileceğiniz Pos Sistemidir. Adisyo Otomasyon Sistemi, restoranınızla ilgili tüm işlemleri kolayca yönetmenizi ve işletmenizin durumuyla ilgili detaylı raporlar almanızı sağlar.

Adisyo, işletmenize ait çok önemli metrikler içeren Gün Sonu, Ürün Satış, Restoran İstatistiği, Stok Durum ve Vardiya Raporu olmak üzere 5 ayrı rapor sunar. Bu raporlar işletme yönetiminde size değerli bilgiler sağlar.

Adisyo, Bulut Tabanlı POS Sistemidir ve 15 günlük ücretsiz deneme sürümü sunarak işletmenizdeki kurulum maliyetini ortadan kaldırır. Adisyo'nun kullanıcı dostu arayüzü, ekibinizin hızlı bir şekilde sisteme adapte olmasını sağlar. Garsonlarınız, kasiyerleriniz ve diğer personeliniz, Adisyo'nun kullanımı kolay ve sezgisel arayüzü sayesinde siparişleri alabilir, ödemeleri yönetebilir ve müşterilere en iyi hizmeti sunabilir.

Adisyo Pos Sistemini kullanmak için herhangi bir kurulum ücreti ödemezsiniz. 15 günlük ücretsiz deneme süresi sonunda, 1-3-6- ve 12 aylık paketlerden birini seçerek Adisyo'yu kullanmaya devam edebilirsiniz. Bu şekilde, ödeme yapmadan önce Adisyo Pos Sistemini tamamen inceleyebilir ve işletmeniz için en uygun çözüm olduğunu deneyimleyebilirsiniz.

İletişim
Özellikler
Hakkımızda
Sözleşmeler
İş Ortaklığı
Kaynaklar
İş Ortaklığı
Kaynaklar
İletişim
Sosyal Medya
app store adisyo
play store adisyo
Copyright © Adisyo 2023. Tüm Hakları Saklıdır
Google
5,0
yerli üretim adisyo